BMW automobilių dalys

Author: BMW  |  Category: Dalys

Kaip rasti geriausias dalis Jūsų mylimam automobiliui tuo pačiu stipriai nekenkiant piniginei? Su BMW tai gana paprasta:

 1. Puslapyje realoem.com įvedame savo automobilio paskutinius 7 kėbulo ženklus
 2. Kataloge išvardintos visos konkretaus automobilio detalės suskirstytos i kelias kategorijas. Kas labai svarbu, šiame puslapyje (kitaip negu Krastos) yra rodomi visų detalių kodai, pagal kuriuos vėliau be problemų galėsite įsigyti tiksliai tokią detalę, kurios reikia.
 3. Radę reikiamos detalės kodą, galite važiuoti tiesiai į Jūsų mėgstamiausią auto detalių parduotuvę. O galite patikrinti kokybiškų detalių kainas iškarto, Internete. (taip pat ir užsisakyti jas). Štai kelios BMW (ir ne tik) dalių parduotuvės:
  • bmwautodalys.lt – Krastos el. parduotuvė. Kainos didelės, bet visos detalės tik originalios BMW. Įrasę detalės kodą į paieškos laukelį galėsite sinoti detalės kainą ir ją užsisakyti, Čia taip pat galite ieškoti detalių pagal savo automobilio VIN kodą, bet tokiu atveju Jūs nematysite detalių kodų ir negalėsite patikrinti kiek tos detalės kainuoja kitur. Būtent todėl pirmame žingsnyje naudojome realoem.com tiklalapį.
  • insaid.lt – čia pagal detalės kodą galite rasti tas pačias originalias BMW detales, bet kažkiek pigiau. Taip pat Jums bus pasiūlytos alternatyvos – to pačio detalės gamintojo detalė bet be BMW ženkliuko arba dar pigesnė, bet vis dar kokybiška detalė. Beje, čia dirba labai draugiški vyrai, kodėl kilus klausimam visada galite jiems paskambinti ir pasitarti.
  • jados.lt – panašiai kaip ir insaid.lt siūlo originalias detales geresnėmis kainomis.

 

Taigi turėdami detalės kodą visada galite pasitikrinti kur pigiau gauti kokybišką detalė Jūsų BMW automobiliui.

Jeigu turite nuorodų į panašias parduotuves arba norite parašyti atsiliepimą apie kurią nors išvardintą – palikite savo komentarą apačioje.

2 Responses to “BMW automobilių dalys”

 1. Skerone Says:

  Na ne visai tiesa, apie http://www.bmwautodalys.lt, ten jau senokai rodomi detaliu numeriai ir pakankamai daug akciju ir pan. Perku ten jau daugiau nei du metai, man patinka, lengva viska rasti ir suprasti.

 2. BMW Says:

  Aha, dabar patikrinau – tikrai taip, pradejo rodyti :)

Leave a Reply